Szczegóły oferty

Biskupice

Biskupice

Działka - sprzedaż 320 000 PLN 6,26 PLN/m2
Nr 1083/2680/OGS  / 51148 m2  Notatnik Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu



 
Kręci Cię wiejska sielanka i masz już dość miejskiej dżungli ?
Posiadasz instynkt hodowcy lub plantatora ?
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 51 147 m2 we wsi Biskupice, położonej nad rzeką Szreniawą około 3 km na zachód od Miechowa w województwie małopolskim. Działka o nr ewidencyjnym 161/1 jest niezabudowana i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Nie znajduje się w obszarze rewitalizacji. Leży na terenie na którym nie obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z ustawą już teraz istnieje możliwość na głębokość 80 m od strony drogi (północna część działki) uzyskać warunki zabudowy z racji bezpośredniego sąsiedztwa zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej.
• Działka ma kształt trapezu.
• Szerokość: od drogi 22 m, z tyłu 126 m
• Media: prąd, woda w drodze
Rozległość i różnorodność ukształtowania terenu, położenie na wzniesieniu z niesamowitymi widokami na okolicę daje olbrzymi potencjał i wiele możliwości do jej zagospodarowania. Prowadzenia przeróżnej działalności od rolno- hodowlanej do turystyczno-sportowej i innej.
Na uwagę zasługuje podkreślenie, że przez działkę przebiega linia napowietrzna 110 KV wysokiego napięcia co stwarza kolejne możliwości np. do stworzenia farmy fotowoltaicznej.
Zapraszam do kontaktu .
Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji.

Agent Biuro Nieruchomości "PATRIA"

Kontakt