Kredyty i finansowanie

bankBiuro Nieruchomości „PATRIA” od samego początku swojego istnienia podjęło intensywną współpracę w zakresie pośrednictwa kredytowego. Nasza działalność nastawiona była na szeroką gamę produktów bankowych związanych z kredytowaniem nieruchomości.

Obecnie współpracujemy z większością banków oferujących kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, konsolidacyjne oraz pożyczki hipoteczne.
Dzięki udostępnionym nam przez banki narzędziom w postaci kalkulatorów kredytowych jesteśmy w stanie wraz z prezentacją wybranych ofert z rynku nieruchomości dostosować odpowiedni plan jej finansowania. Uczestniczymy bardzo aktywnie w procesie badania zdolności kredytowej. Doradzamy w wybraniu odpowiedzniego banku, i wariantu spłaty. Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami otrzymuje do końca trwania procesu przyznania kredytu indywidualną opiekę naszego doradcy finansowego.

Pośredniczymy również w finansowaniu nieruchomości wybranych z naszej bazy jak i wyszukanych indywidualnie przez kredytobiorców.

Przyjdź do nas!
Pomożemy ci w wybraniu najlepszego kredytu!

Współpracujemy z najlepszymi :

1. Dom Kredytowy Notus S.A.

notus

2. Doradcy Kredytowi Aspiro S.A

aspiro