Szczegóły oferty

Dąbrowa Górnicza, ul. Janusza Korczaka

Dąbrowa Górnicza, ul. Janusza Korczaka

Lokal - sprzedaż 49 800 PLN 1 310,53 PLN/m2
Nr 1339/2678/OLS 38 m2  Pokoje: 2 Notatnik Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Na sprzedaż wolnostojący pawilon handlowy o powierzchni całkowitej 36m2, użytkowej 28m, na działce o pow. 102m2, położony w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Korczaka zwanym popularnie osiedlem Reden.

Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej z cegly, ocieplony wełną mineralną. Stropodach o konstrukcji drewnianej , dach kryty papą termozgrzewalną. Stolarka okienna i drzwiowa metalowa, kraty metalowe.

Budynek posiada wejścia z dwóch stron: główne od frontu, oraz boczne i składa się z dwóch pomieszczeń,oraz malej łazienki. Budynek posiada dostęp do kanalizacji miejskiej.

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość położona jest w strefie śródmiejskiej, na osiedlu Reden, wkomponowana jest w osiedle mieszkaniowe i posiada dogodny dojazd środkami komunikacji publicznej i indywidualnej. Przystanek autobusowy (300m). Do centrum Dąbrowy 3 minut tramwajem. Dogodny dojazd na drogę szybkiego ruchu Katowice – Kraków (800m).

Budynek przy placu asfaltowym z dojazdem z głównej ulicy, swobodna możliwość dojazdu z towarem.

PRZEZNACZENIE
Lokal idealnie nadaje się na działalność handlową: sklep z artykułami biurowymi, z ekologiczną żywnością, spożywczy, warzywniak, kwiaciarnię, usługową: krawiectwo, naprawa sprzętu AGD, usługi szewskie, kaletnicze czy też punt obsługi klienta, biuro rachunkowe, etc.

Znakomita lokalizacja: osiedle, blisko szkoła (81m), przedszkole (50m), Urząd Skarbowy (96m).

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.
_______________________________________________________________________________________
Zapraszam do kontaktu:

Łukasz Kurkowski
Doradca ds. nieruchomości
tel. (+48) 501202096
e-mail: lukasz.kurkowski@remax-polska.pl

RE/MAX Prestige II
Międzynardowe Biuro Nieruchomości
ul. Mariacka 440-014 Katowice
Polska

www.remax-krakow.pl
www.remax-katowice.pl
Lokalizacja oferty

Agent Biuro Nieruchomości "PATRIA"

Kontakt