O firmie

Biuro nieruchomości z ponad 24-letnią tradycją

Początki działalności

firmaBiuro nieruchomości Patria powstało w Szczecinie 20.09.1992 roku. Założone zostało i do chwili obecnej kierowane jest przez właściciela Roberta Baciochę. Punktem zwrotnym w historii firmy, która zajmuje się między innymi sprzedażą mieszkań i sprzedażą domów, był rok 1995, kiedy to nastąpiło rozszerzenie zakresu wykonywanej działalności o kolejne usługi finansowe ze szczególnym ukierunkowaniem na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz podjęcie stałej współpracy z bankami, w zakresie kredytowania wszelkich realizowanych za naszym pośrednictwem inwestycji w nieruchomości. Znacznie ułatwiło nam to działalność na rynku nieruchomości w Szczecinie.

Od chwili powstania Patria nastawiona jest głównie na potrzeby klientów indywidualnych. To dzięki temu, że najpierw korzystali oni z naszych ofert wynajmu lokali i sprzedaży kawalerek, a potem polecali nasze usługi, jesteśmy postrzegani jako profesjonalne i nowoczesne biuro nieruchomości oferujące szeroką gamę produktów finansowych.

Sukcesy na rynku i zdobyte zaświadczenia

W 2001 roku oficjalnie uzyskaliśmy zgodę na działalność w charakterze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zezwolenie między innymi na usługi pośrednictwa takie jak: sprzedaż nieruchomości i wynajem mieszkań dostaliśmy od Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (licencja zawodowa nr 1838 – Robert Baciocha). Udało nam się to dzięki realizacji postanowień Ustawy o gospodarce nieruchomościami z 21 sierpnia 1997 roku.

Biuro Nieruchomości Patria jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszania Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, należy także do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zrzeszającej regionalne stowarzyszenia polskich pośredników i zarządców nieruchomości.

Na początku 2005 roku w Szczecinie powstał Zachodniopomorski System Wymiany Ofert (między innymi tych dotyczących sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali). Od początku jego stworzenia aktywnie uczestniczyliśmy w jego promocji. W chwili obecnej system obejmuje swoim zasięgiem ponad 80 biur nieruchomości w Szczecinie i prawie 16 000 aktualnych ofert. Dzięki niemu, jako nasz klient posiadasz dostęp do największego w Szczecinie banku ofert. Nieruchomości w Szczecinie to nasza specjalność.

Przede wszystkim pasjonaci

Robert BaciochaBiuro nieruchomości Patria swoje działania wykonuje z oddaniem i zaangażowaniem w wieloosobowym zespole. W pracę obejmującą między innymi sprzedaż domów i kawalerek angażują się ludzie pełni pasji i ambicji. Wszyscy wierzymy, że dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie realizować oczekiwania klientów wobec naszej firmy. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu czynności pośrednictwa w sprzedaży mieszkań i wynajmie domów, potwierdzone setkami dobrze zrealizowanych umów pośrednictwa i starannie dobranym zespołem pracowników, to gwarancja odniesienia sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz do nawiązania z nami współpracy.

mgr Robert Baciocha