Polityka jakości

Biuro nieruchomości Patria stawia na jakość

Business Excellence or PerformanceOd początku działalności naszego biura nieruchomości postawiliśmy na jakość naszych usług w zakresie sprzedaży mieszkań. Dzięki konsekwentnym i jednolitym działaniom oferujemy i zapewniamy wysokiej jakości zakres usług związanych z pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości. Staramy się dbać o każdego klienta tak, aby jego zadowolenie było dla osób pracujących w naszym biurze nadrzędnym celem działania.

Poprzez szereg odbytych szkoleń podnosimy jakość naszych usług i staramy się dobierać takie metody i sposoby działania aby zagwarantować naszym klientom wykonanie wszystkich zobowiązań wynikających z umowy sprzedaży kawalerek i wynajmu mieszkań w sposób jak najbardziej profesjonalny.

Zasady i standardy zawodowe, którymi się posługujemy, oparte są na pełnym zaufaniu wobec naszych klientów. W latach 2006-2012 mieliśmy wdrożony i utrzymany CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2008, zapewniając bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Zasady te towarzyszą naszej pracy do dnia dzisiejszego.