Sprzedaj szybko

Sprzedaż nieruchomości – szybko, łatwo i korzystnie

szybko-sprzedajRynek kupna i sprzedaży nieruchomości rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jego przyszłość nieuchronnie związana jest z systemem sprzedaży domów i pozostałych nieruchomości poprzez umowę na wyłączność. Umowa taka podpisywana tylko i wyłącznie z jednym pośrednikiem, to gwarancja szybkiej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań, w tym kawalerek i pozostałych typów nieruchomości połączonej ze skupieniem naszych działań na wywiązaniu się z podstawowego warunku umowy pośrednictwa.

W umowie tej:
– przeznaczamy wiecej środków na profesjonalną reklamę,
Priorytetem naszych działań są nieruchomości przeznaczone na sprzedaż lub wynajem i tym ofertom poświęcamy najwięcej uwagi i czasu.

Konstrukcja tej umowy pozwala na podpisanie jednej umowy pośrednictwa i jednoczesne prezentowanie jej w wielu portalach branżowych, a także na stronach internetowych ponad 80 agencji zajmujących się sprzedażą nieruchomości.

Dlatego też zawierając jedną umowę na wyłączność:
• masz pewność, że najpóźniej w ciągu 24 godzin informację o twojej nieruchomości otrzyma około 1000 pośredników i agentów z terenu naszego miasta
• otrzymasz gwarancję prezentowania przez nas oferty na kilkunastu portalach, a na wybranych i najbardziej znanych oferta będzie prezentowana jako Wyróżniona (oglądalność oferty rośnie blisko 20-krotnie).
Tego nie daje żadna umowa otwarta.

Za zaletę należy uznać fakt, że nasze biuro będąc dysponentem oferty pełnić będzie funkcje zarówno wykonawcy umowy w przypadku znalezienia potencjalnego klienta jak i koordynatora działań drugiego biura które zostanie włączone w proces realizacji sprzedaży nieruchomości.
Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami, skontaktuj się z nami:

Biuro Nieruchomości „PATRIA”
al. Wojska Polskiego 58/2
70-477 Szczecin
tel.:/fax: 488 64 26, 488 64 27
tel. kom.: 603 124 522
e-mail: biuro@patria.szczecin.pl
lub robert@patria.szczecin.pl