Usługi

Mieszkania dwupokojowe i sprzedaż działek – usługi naszego biura

uslugiBiuro Nieruchomości „Patria” od początku działalności stawiało na jak najlepszą jakość oferowanych usług. Głównym celem naszej firmy zawsze było zadowolenie klientów z m.in., kupowanych i wynajmowanych mieszkań. Dlatego też firmy współpracujące z nami dobieraliśmy z dużą starannością, aby usługi oferowane za naszym pośrednictwem były na jak najwyższym poziomie. Chcemy, aby dostępne na liście sprzedaży mieszkania dwupokojowe, a także wynajmowane lokale, zadowalały i spełniały nawet najwyższe wymagania wszystkich naszych klientów.

 1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami:
  – kupno i sprzedaż lokali mieszkalnych
  – kupno i sprzedaż lokali użytkowych
  – kupno i sprzedaż działek budowlanych
  – kupno i sprzedaż budynków mieszkalnych
  – kupno i sprzedaż nieruchomości komercyjnych
  – kupno i sprzedaż pozostałych nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych o różnym przeznaczeniu
 2. Pośredniczymy w zawarciu umów:
  – wynajmu lokali mieszkalnych
  – wynajmu lokali użytkowych o różnym przeznaczeniu
  – wynajmu budynków mieszkalnych
  – wynajmu obiektów przemysłowych i komercyjnych
  – wynajmu pozostałych nieruchomości 

  Zapewniamy możliwość skorzystania z usług rzeczoznawców majątkowych, licencjonowanych zarządców, geodetów, radców prawnych, notariuszy i tłumaczy. Pomożemy w uzyskaniu certyfikatów energetycznych.

 3. Pośrednictwo kredytowe
  W zakresie pośrednictwa kredytowego nasze działania opierają się na współpracy z najbardziej renomowanymi bankami oferującymi optymalne rozwiązania w zakresie finansowego korzystania z oferty sprzedaży nieruchomości. Jednocześnie wszystkim naszym klientom zapewniamy dostęp do szerokiej bazy informacyjnej na temat produktów hipotecznych dostępnych na polskim rynku usług finansowych.
 4. Doradztwo w zakresie inwestowania w nieruchomości
 5. Aktualizacja stanów prawnych nieruchomości, pomoc przy organizacji transakcji sprzedaży ofert nieruchomości nie pochodzących z naszej bazy ofert.